spacer
spacer search

logo certest - certifikåcia, vyhlåsenie o zhodecertifikåcia, skúťky, vyhlåsenie o zhode, inťpekcia

Search
spacer
Newsflash
Bezpečnostné fólie predstavujú novú komoditu v našej pôsobnosti. NBÚ SR nás na túto činnosť autorizoval v máji 2005. Viac...
 
Menu
Úvodná stránka
Certifikácia výrobkov
Kontrola výrobkov
Školenia a konferencie
Skúšky
Dokumenty, certifikáty
Oprávnenia, autorizácie
Fotogaléria
Spravodaj
Prihlásenie
Časť info je dostupná len registr. užívateľom.

Zabudli ste heslo?

Partnerské organizácie:

ozbb_logo.png

 
Úvodná stránka arrow Zábranné prostriedky arrow Nové číslo časopisu Alam

Nové číslo časopisu Alam PDF Tlačiť E-mail
Streda, 23 november 2005
Z obsahu čísla 3/2005

Novinársky Deň polície
oslavy Dňa polície majú v Slovenskej republike už 12-ročnú tradíciu. Zvyčajne sa v priebehu mesiaca júna postupne uskutočnia v každom krajskom meste. Osobitné postavenie medzi jednotlivými oslavami Dňa polície však má „Novinársky Deň polície“, ktorý sa každoročne koná v služobných priestoroch odboru kynológie Prezídia Policajného zboru (OK P PZ) v Malých Levároch.

Systém Terrain Commander
vyvinutý v laboratóriách firmy TEXTRON v spolupráci s Thomson Racal Defence, Vision Abel a IRSI (Institute for Software Research International) je v súčasnosti najviac  pokrokovým pasívnym prieskumným senzorom včasnej výstrahy, ktorý je účinne schopný detekovať a rozpoznávať rôzne typy narušiteľov a súčasne odovzdávať obrazovú informáciu z miesta narušenia.

Výcvik pracovníkov vo výkone fyzickej ochrany
bezpečnostný sektor na Slovensku môžeme v zásade rozdeliť na sektor štátny(obecný) a sektor súkromný. Všetky tieto subjekty sa líšia svojim postavením v      

spoločnosti, svojimi úlohami, štruktúrou, organizáciou, početnosťou, používanými metódami, technickými prostriedkami a podobne. Spoločné majú to, že chránia hodnoty a oprávnené záujmy fyzických a právnických osôb a záujmy spoločnosti, tak ako to definujú príslušné predpisy. Ich členovia by mali byť pripravení uspieť, aj keď sa voči výkonu práva jeho narušiteľ bráni násilím.

Kamera WV-CS950 Superstar v oblasti dome kamier
doba, kedy mestskí policajti neefektívne obchádzali ulice a boli vždy tam, kde sa nič nedialo je už dávno preč. Dnes majú skutočne efektívnych pomocníkov v podobe dome kamier.

SaNI - straty a nálezy identifikátorov
Ochrana osôb a majetku v hromadnej bytovej výstavbe naberá ďalší rozmer vďaka novým informačným technológiám a internetizácii.

Spoločnosť SCANLOCK International, s.r.o., Galanta
ako výhradný a autorizovaný dodávateľ systémov CCTV od Dánskeho výrobcu spoločnosti ERNITEC na Slovensku, pripravila pre Vás rozšírenú produktovú radu.

Unikátny systém identifikácie a ochrany majetku KRIMISTOP®
prináša nový prístup k ochrane majetku. Systém bol v tomto roku prezentovaný na štrnástom ročníku veľtrhu zabezpečovacej techniky PRAGOALARM v Prahe.

Mobilné pracovisko pre meranie nežiaduceho elektromagnetického vyžarovania -
meranie vlastností objektov, v ktorých sú umiestnené technické prostriedky určené pre spracovanie utajovaných skutočností umožňuje posúdiť mieru ochrany proti nežiaducemu vyžarovaniu samotným objektom a navrhnúť na základe nameraných charakteristík optimálny spôsob ochrany.

ABLOY
všetky uzamykacie systémy dodávané našou spoločnosťou sú zaradené do najvyšších bezpečnostných tried a sú podložené certifikátmi NBÚ a SÚDST.

Firemný znak Group 4 Falck
dominantou ktorého je červený sokol, je možné zazrieť v cestnej premávke nielen na robustných opancierovaných automobiloch prevážajúcich finančné hotovosti, na rýchlych zásahových vozidlách, posádky ktorých sa starajú o bezpečnosť objektov a osôb ale v poslednom období aj na hasičských vozidlách.

CEZHRANIČNÁ SPOLUPRÁCA PRI RIEŠENÍ KRÍZOVÝCH SITUÁCIÍ –BLONDE AVALANCHE SVK 2005
Problematika riešenia krízových situácií spojených s prírodnými katastrofami, priemyselnými haváriami a prípadne inými krízovými javmi kladie zvýšené nároky nielen na neustále zvyšovanie odbornej pripravenosti a vybavenosti zasahujúcich jednotiek, ale aj na schopnosť orgánov krízového riadenia operatívne a včas sústrediť potrebné množstvo síl a prostriedkov v ohrozených priestoroch a efektívne ich využiť.

Autonómny dverný zámok OffLock
je kompaktný inteligentný elektronický zámok s ovládaním na bezdotykové rádiofrekvenčné karty. Jeho montáž a používanie je mimoriadne jednoduché. Dá sa montovať aj dodatočne výmenou starého mechanického zámku.

História bezpečnostných a policajných orgánov na území Slovenska
Ako impulz pre založenie a pôsobenie služieb prvotnej polície v užšom stredoeurópskom priestore, do ktorého dnes patrí Slovenská republika, môžeme považovať rozhodnutie rakúskeho panovníka Karola VI., ktorý v roku 1721 vydal dekrét, ktorým nariadil, aby sa dvadsať štyri najmúdrejších viedenských občanov uznieslo a postaralo o vytvorenie bezpečnostnej služby, ktorá mala „bdieť nad obchodom a cťou občanov cisárskeho mesta Viedeň“.
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
spacer

Kto je online
Práve je pripojených:
1 Hosť

 
© 2019 Certest - certifikácia, revízie, skúšky, vyhlásenie o zhode
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vienna hostels Berlin apartments
spacer